Новини спорту. 3 лютого. Євро 2012. Підготовка України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року здійснюється з випередженням графіка.

Віктор Янукович
Янукович стверджує, що Україна опереджає графік підготовки до Євро

Про це Президент України Віктор Янукович заявив у четвер, 3 лютого, на прес-конференції у Варшаві, повідомляє прес-служба глави держави.

Янукович зазначив, що таким чином всі проблеми з відставанням від графіка зараз подолані.

«Безумовно, питання підготовки до Євро-2012 на початку 2010 року було достатньо складним … Мені боляче було чути, що Україна може вилучити з числа країн, на території яких буде відбуватися це прекрасне дійство», – сказав президент.

За його словами, як тільки він зайняв пост президента, то відразу ж “включив всі можливості держави, щоб подолати те відставання, яке було”.

“Ми витратили багато коштів держави, вклали енергію, інтелект, щоб увійти в графік, і сьогодні ми його випереджаємо. Це була дуже складна задача, але ми її виконали. Я про це говорю з великим задоволенням”, – зазначив Янукович.

Президент подякував усім, хто долучився до підготовки держави до Євро-2012, у тому числі польських партнерів, з якими проводилися постійні консультації.

Нагадаємо, що ФІФА і УЄФА погрожували Україні жорсткими санкціями, якщо влада буде продовжувати втручатися у справи Федерації футболу.

Розглядалася можливість заміни України Німеччиною.

Проте згодом в посланні, адресованому Генеральному секретарю ФІФА Жерому Вальці, генеральному секретарю УЄФА Джанні Інфантіно і першому віце-президенту ФФУ Олександру Бандурці, сказано, що члени виконкому ФФУ не будуть «ставити питання про зміну керівництва ФФУ до завершення Турніру УЄФА Євро-2012 і до закінчення терміну повноважень президента ФФУ».

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.