Новини України. 17 лютого. Репресії проти опозиції є завжди ознакою серйозних проблем влади.

Олександр Турчинов
Турчинов: влада нічого не контролює крім силових структур

Про це сьогодні заявив перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов перед відвідуванням Головного слідчого управління Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ, повідомляє прес-служба БЮТ.

За його словами, влада приховує від громадськості офіційну статистику.

«Зокрема, сенсаційні цифри, які дивним чином не потрапили на центральне телебачення – це падіння промислового виробництва на 14%», – сказав Турчинов.

При цьому він наголосив, що за діяльності попереднього уряду, який працював в умовах кризи, такого різкого падіння виробництва не було.

«Те, що з полиць зникають товари широкого вжитку, існують багатомільярдні затримки зарплат, – це свідчення того, що влада не контролює ситуацію в країні», – сказав Олександр Турчинов.

«Влада контролює, по суті, лише силові структури, які намагаються нейтралізувати політичних опонентів», – наголосив він.

Перший заступник голови партії «Батьківщина» також заявив, що прогнозувати роботу ГПУ практично неможливо.

«Прокуратура виконує накази Банкової, що протирічать здоровому глузду та Конституції», – сказав він.

За словами Турчинова, попри те, що вчора він провів у Генеральній прокуратурі понад 4 години, так і не зрозуміло, що йому хочуть інкримінувати слідчі.

Олександр Турчинов наголосив, що жодної підстави для будь-яких звинувачень на адресу опозиції у слідства немає, і тому «вони просто тягнуть час і напрацьовують томи допитів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.