Новини світу. 6 лютого. Приблизно сто осіб в неділю в центрі Празі вийшли на мітинг проти політичних репресій, які відбуваються в Україні.

Чехія, Прага
У Празі висловили протест репресіям в Україні

Збори, які відбулися перед костелом св. Климента на Карловій вулиці, було ініційовано організацією “Українська Свобода”.

Організатори закликали українську владу припинити недемократичні переслідування представників патріотичних організацій і позитивно оцінили факт надання Чеською Республікою політичного притулку екс-міністру економіки України Богдану Данилишину.

За словами представника організації “Українська Свобода”, в даний час в Україні у в’язницях перебуває 14 осіб з патріотичних організацій, а українські правоохоронці намагаються “зламати їхній опір незаконними методами, включаючи фізичні катування”. Активісти мають намір організувати подальші мітинги, один з яких планують провести перед Посольством України в Празі.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович заявив, що рано чи пізно Богдану Данилишину доведеться відповідати за злочинні дії.

Данилишин не політик, він взагалі не займався політикою. Він був простий чиновник, що сидів на дозволах, в системі ліцензування, він був Міністром економіки, і він ввів корупційні схеми, за це його притягають до відповідальності, там ніякої політики немає. Він ніколи не займався політикою, тому я не розумію, навіщо йому політичний притулок”, – сказав Віктор Янукович.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.