Новини України. 19 лютого. Львів. Театр імені Леся Курбаса спільно з Центром молодіжного руху показали виставу за мотивами одноіменного твору Володимира Винниченка – “Між двох сил”.

Головна героїня - Софія

21 лютого Україна відзначатиме День української мови, мови яку всіляко утискали протягом кількох століть, та все ж вона вижила і продовжує розвиватися. Саме до цієї дати була присвячена вистава, поставлена за мотивами одноіменного твору відомого українського письменника Володимира Винниченка, “Між двох сил”.

Дія вистави проходила у революційний час, коли більшовики захоплювали Україну. Відома актриса Софія приїхала в Україну до своєї родини із Петрограда і привезла для більшовиків гроші для початку революції, при цьому в її родині були як вільні козаки, так і прихильники більшовицької революції. І от в родині виникла драма, коли дівчина розривалася між бажанням революції і зрадою родини…

На виставу прийшло багато молоді, депутати міської та обласної рад. З відомих осіб були присутні Юрій Михальчишин та Ірина Фаріон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.