Новини України. 1 лютого. Кіровоград. У Кіровограді з початку року більшість найважливіших перехресть обласного центру стали нерегульованими – світлофори на них припинили свою роботу за борги у розмірі півмільйона гривень.

В Кіровограді вимкнули світлофори

Міська ДАІ звертається до водіїв утриматися від поїздок по місту. У свою чергу даішників вийшли на вже нерегульовані перехрестя з фотоапаратами

Спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство (СМЕП) МВС, яке обслуговує світлофорні об’єкти та дорожні знаки у місті, пояснює це браком грошей для здійснення ремонтів електротехнічних пристроїв управління дорожнім рухом. Заборгованість СМЕП за минулий період сягала майже півмільйона гривень.

З огляду на велику ймовірність ДТП, місцева ДАІ звернулася до кіровоградських водіїв з проханням утриматися від поїздок по місту, якщо вони відчувають себе недостатньо впевненими. Замість непрацюючих світлофорів Державтоінспекція направила на перехрестя своїх співробітників, які покликані регулювати проїзд. Однак, неоднозначність ситуації посилюється тим, що частина інспекторів вийшла на перехрестя не з жезлами, а з фотоапаратами – щоб фіксувати порушення водіїв.

Джерело Цензор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.