Новини технологій. 26 лютого. США. Сторінка в соціальній мережі Twitter допомогла бездомному жителю Нью-Йорка розшукати доньку, яку він не бачив 11 років, передає в суботу американський телеканал CNN.

Twitter
Twitter допомагає знайтися людям

Деніел Моралес (Daniel Morales), якому 58 років, вперше долучився до Twitter три тижні тому в рамках благодійного проекту при притулку New York City Rescue Mission, що надає “голос” бездомним людям у Нью-Йорку через Інтернет.

Моралес в числі добровольців проекту вів блог про життя бомжа і розмістив фотографію своєї дочки Сари Рів’єри з Пуерто-Ріко, яку сподівався розшукати. Раніше сім’я Моралесів жила в Пуерто-Ріко. Моралес виїхав до США, а дочка залишилася з матір’ю і втратила зв’язок з батьком у 2000 року, коли переїхала до Каліфорнії. Через деякий час з Рів’єрою зв’язався користувач Twitter, який читав “щоденник бездомного” і побачив фотографію знайомої дівчини.

Батько і дочка в минулий четвер уперше за 11 років змогли зв’язатися по телефону під час інтерв’ю телекомпанією CNN, в п’ятницю була організована їхня особиста зустріч в нью-йоркському Брайант-Парку. Тоді ж Моралес вперше зміг побачити своїх двох онуків.

“Це приголомшливий момент, я радію”, – сказав Моралес під час довгоочікуваної зустрічі.

Моралес, який втратив роботу в 2010 році, повідомив, що буде як і раніше жити у притулку для бездомних, проте зробить все, щоб більше не втрачати зв’язок з близькими і налагодити відносини зі знову знайденою родиною.

За словами організаторів проекту Underheard in New York для бездомних нью-йоркців, онлайн-експеримент користується популярністю, зокрема, у Моралеса вже знайшлося більше трьох тисяч прихильників і його історія зі щасливим кінцем може стати однією з багатьох у житті бездомних людей.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.