Новини України. 6 лютого. В Україні призупинено відправлення туристів в Єгипет.

Шарм-ель-Шейх, Єгипет, море
Туроператори "закрили" Єгипет для українців

Про це офіційно повідомляє прес-служба Асоціації лідерів турбізнесу України (АЛТУ): «Туроператори призупинили продаж турів та видачу документів по вже оплаченим турам до Єгипту».

Поки невідомо точно, як довго протримається мораторій.

«Деякі туроператори призупинили видачу документів до 28 лютого, деякі не називали дату. У будь-якому випадку, путівки будуть продаватися, коли ситуація в Єгипті стабілізується. Турбізнес буде враховувати рекомендації МЗС», –  повідомила “Сегодня” прес-секретар АЛТУ Юлія Олійник.

Проте якщо у туриста вже є на руках путівка, посадковий документ на літак, він і зараз може відправитися в бунтівний Єгипет.

«Це конституційне право кожного, – розповідає Олійник. – Але тим, хто відмовляється від путівки і вже сплатив її, туроператори надають 3 варіанти. По-перше, турист може безкоштовно перебронювати путівку на час, коли Єгипет знову буде «відкритий». По-друге, можна вибрати інший напрям, який пропонує оператор. Але якщо альтернатива буде дорожчою, ніж Єгипет, доведеться доплатити (7 днів у 5-зірковому готелі Єгипту коштують близько $800, «4 зірки» в ОАЕ – від $1000, а в Таїланді – від $900 – ред.). Якщо жоден з варіантів туриста не влаштовує, він може написати заяву на повернення грошей. Але їх повернуть з урахуванням компенсації витрачених туроператором коштів (до 70% суми. – ред.)».

За даними АЛТУ, в Єгипті знаходяться 4 тис. наших туристів і поки що жоден не звернувся до дипломатів про дострокове вивезення з «гарячої» країни.

Нагадаємо, українські аеропорти планують припинити польоти в Єгипет у зв’язку з політичною ситуацією в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.