Новини світу. 20 лютого. На «Майдані Незалежності» попався 22-річний молодий чоловік з табличкою «Допоможіть на протези», нібито без рук. Потім з’ясувалося, що він не інвалід, а руки вправно ховав у штани. А в переході станції метро «Льва Толстого» у нього був 40-річний спільник, теж «безрукий».

Жебраків контролюють цигани

Обидва з Кривого Рогу. Сім’я циган запропонувала їм заробити в Києві таким способом. Пообіцяли щомісяця платити по 2,5 тисячі гривень. Забезпечили житлом, годували, купували сигарети. Кожен день приїжджали за ними на мікроавтобусі, забирали і відвозили на місце роботи. Перед цим у машині вони їх переодягали. Через кожну годину до чоловіків підходив головний циган і забирав виручку. За годину вони могли назбирати від 300 до 400 гривень», – розповідає Наталя Керницька, прес-офіцер управління охорони «Київського метрополітену».

За словами затриманих, деякі довірливі люди кидали їм навіть по 50 гривень. Обидва визнали свою провину, міліція шукає сім’ю циганів.

Нагадаємо, в кінці минулого року столичні журналісти провели експеримент і дізналися скільки і за який проміжок часу заробляють жебраки. Як токазалось, бомжі в столиці отримують більше, ніж офіціанти і промоутери.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.