Новини авто. 25 лютого. Toyota Motor Corp. відкликає 2,2 млн автомобілів в США у зв’язку з різними неполадками з педаллю газу.

Toyota Motor Corp.
Toyota відкликає 2,2 млн автомобілів

На цей раз Toyota відкликає практично всі свої позашляховики і один люксовий седан: Toyota 4Runner, Toyota Highlander, Toyota RAV4, Lexus LX570, Lexus GS300, Lexus GS350, Lexus RX330, Lexus RX350 і Lexus RX400h. Залежно від моделі, будуть замінені різні потенційно небезпечні деталі: або килимки, або елементи покриття на центральній консолі.

«Проведення кампанії обумовлено тим, що на деяких автомобілях Lexus RX 300/330/350/400h можливе випадання кліпс кріплення бічної панелі центральної консолі. У разі випадання обох кліпс бічна панель може від’єднатися від центральної консолі і тим самим на деякий час утруднити повернення педалі акселератора в початкове положення».

За останні два роки через подібний дефект Toyota довелося повернути для ремонту понад 8 млн. автомобілів – правда, компанія пішла на це після серії аварій

До теперішнього моменту Toyota відкликала понад 14 млн автомобілів по всьому світу через різні дефект. 18 травня 2010р. японський автоконцерн виплатив штраф в розмірі $16,4 млн, накладений на нього американським урядом за несвоєчасне повідомлення влади про дефект педалі акселератора в своїх автомобілях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.