Новини політики. 10 лютого. «Янукович вважає, що якщо кине мене за грати, то зможе піти на наступні вибори без конкуренції».

Тимошенко вважає себе єдиною конкуренткою Януковича

Про це заявила в інтерв’ю американському виданню TheNew York Times Юлія Тимошенко. У той же час екс-прем’єр зазначила, що висунуті на її адресу Генпрокуратурою звинувачення лише доводять, що «не всі політики в Україні корумповані».

«Правда в тому, що ця кримінальна справа реабілітувала мене», – наводить видання слова Тимошенко.

Конфлікт між Тимошенко і Януковичем відображає географічний поділ України, відзначає Кліффорд Дж. Леві в статті під назвою «В Україні посилюється тиск на опозицію». Він підкреслює, що порушення кримінальних справ проти опозиційних діячів викликає стурбованість західних урядів, а західні дипломати, зокрема, вказують, що «помаранчеві», коли були при владі, могли з таким же завзяттям переслідувати Віктора Януковича, проте залишили його в спокої.

У той же час чинна влада заперечує переслідування опозиції з політичних мотивів. Автор статті наводить слова міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, який зазначив:

«Особливо протягом останніх п’яти років у суспільстві склалося враження, що урядові чиновники по суті захищені від судового переслідування. Ми повинні послати серйозний сигнал суспільству, що така поведінка є неприйнятною».

Джерело Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.