Новини України. 15 лютого. Президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс обурений діями режиму Януковича і запросив Юлію Тимошенко відвідати Брюссель.

Вільфред Мартенс
Вільфред Мартенс знов "наїхав" на Януковича

Про це він заявив сьогодні під час телефонної розмови з Головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

«Я телефоную, щоб ще раз висловити підтримку Вам особисто і Вашій політичній силі – партії «Батьківщина – чітку позицію щодо відстоювання європейських цінностей і принципів демократії, – сказав він. – Я обурений діями правлячого режиму, які не мають нічого спільного з демократією», – цитує Мартенса прес-служба БЮТ.

Також під час розмови Вільфред Мартенс офіційно запросив Юлію Тимошенко взяти участь у наступному саміті ЄНП, який відбудеться 23-24 березня у Брюсселі.

«Ми будемо дуже раді бачити Вас серед учасників саміту, під час якого у Вас, Юліє, також буде можливість провести зустрічі з лідерами провідних держав-членів ЄС», – підкреслив він.

Телефонна розмова відбулася за ініціативи Президента ЄНП Вільфреда Мартенса.

Як відомо, ЄНП є найбільшою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 73 партії-членів з 39 країн, 13 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Зокрема, до лав ЄНП входять Президент Європейської Ради Герман ван Ромпей, Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозо, Президент Європейського Парламенту Єжи Бузек, Канцлер Німеччини Ангела Меркель, Президент Франції Ніколя Саркозі та інші.