Новини України. 9 лютого. Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко використовує порушені кримінальні справи і, зокрема, відмову відвідати Брюссель, щоб збільшити популярність своєї партії.

франція
Франція вирішила критикувати опозицію в Україні

Про це йдеться у зверненні до преси, яке у вівторок розіслало редакціям французьких газет Посольство України у Франції.

В повідомленні наголошується, що використання структур та партій Європейського Союзу з метою здійснення тиску на українське правосуддя є неприйнятним.

“Політики та дипломати не мусять втручатися до судових розслідувань, а, навпаки, сприяти прозорості проваджень. Тиск на українське правосуддя порушує принцип верховенства права”, – зазначають в посольстві.

“Коли правоохоронні органи роблять виняток для одної особи, було б неможливо пояснити відмову таких винятків для інших. Це створило б небезпечний прецедент та зашкодило б зусиллям нашої країни в боротьбі проти корупції”, – йдеться в повідомленні.

В посольстві зазначають, що “підписка про невиїзд є єдиним превентивним заходом проти Тимошенко“.

“Вона далі здійснює свою політичну діяльність та підтримує контакти з представниками інших країн”, – йдеться у зверненні.

В посольстві уточнили, що наразі загалом, проти можновладців розпочато 300 розслідувань, в той час коли проти представників БЮТ – лише 70.

Останнім часом у Франції вийшло декілька критичних статей про Україну, повідомляє УП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.