Новини політики. 16 лютого. Слідчий Генпрокуратури, що розслідує справи проти Юлії Тимошенко, керується у своїх діях виключно вимогами чинного законодавства.

Юлія Тимошенко

Про це заявили в прес-службі ГПУ, у відповідь на заяву прес-служби БЮТ щодо відмови екс-прем’єру Тимошенко здійснити поїздку за кордон.

“Такі заяви клерків ГПУ суперечать принциповим підходам керівника цього відомства, генерального кума України пана Пшонки“, – заявили в БЮТі.

У відділі зв’язків із ЗМІ Генпрокуратури заявили, що “такі образливі слова на адресу працівників прокуратури та її керівництва є прикладом неповаги, невихованості та низької культури”.

Крім того, емоційний тон зазначених висловів свідчить про відсутність у їх авторів аргументів для спростування правдивої інформації, наданої ЗМІ Генпрокуратурою.

“Прокуратура як незалежний державний орган діє у суворій відповідності до вимог Конституції та законів Україні. Отже слідчий у особливо важливих справах Генпрокуратури, керувався у своїх діях виключно вимогами чинного законодавства”, – заявили в прес-службі.

Джерело УП

Comments

  1. так я згоден з ГПУ.Лариси Рейснер нашого часу з Юлечки не вийшло.Так що панi Тимошенко сидiть собi тихесенько,хватить з нас ваших помаранчевых реформ,i вашого покращеня нашого i так не легкого житьтя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.