Новини України. 9 лютого. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що повернення України до демократичного шляху розвитку можливе за умови активності громадянського суспільства та підтримки міжнародної спільноти.

Юлія Тимошенко
Тимошенко каже, що бореться за повернення України на "демократичну стежку"

Про це вона сказала вчора під час зустрічі з чинним головою ОБСЄ Аудронюсом Ажубалісом, передає прес-служба лідера БЮТ.

“Для того, щоб наша країна повернулася на демократичний шлях розвитку, нам потрібне активне громадянське суспільство та підтримка міжнародної спільноти. Партія, яку я очолюю, та я докладаємо усіх зусиль для захисту демократичних цінностей в Україні“, – сказала Юлія Тимошенко.

Своєю чергою Аудронюс Ажубаліс підкреслив, що перешкоджання владою діяльності опозиції є неприпустимим.

“Права людини, свобода слова та політичний плюралізм є ключовими для демократичного суспільства. ОБСЄ та мене особисто, як журналіста за фахом, не можуть не турбувати повідомлення щодо ситуації у цих сферах в Україні. Особливе занепокоєння викликає перешкоджання діяльності опозиції владою України. Це є неприпустимим”, – наголосив чинний голова ОБСЄ.

Юлія Тимошенко подякувала голові ОБСЄ за підтримку демократії та підкреслила, що головними пріоритетами для її політичної сили під час перебування в уряді та в опозиції залишаються зміцнення демократії та дотримання прав людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.