Новини України. 2 лютого. Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко відвідає Естонію 7-9 лютого.

Тігіпко відвідає Естонію

Візит чиновника обговорили під час зустрічі посол України в Естонській Республіці Віктор Крижанівський та прем’єр-міністром Естонії Андрус Ансіп, повідомляє прес-служба МЗС.

У ході бесіди також обговорювались актуальні питання двостороннього співробітництва двох країн, залучення естонського досвіду у процесі соціально-економічних перетворень, що тривають в Україні, можливі шляхи подальшої активізації підтримки нашої держави на шляху до інтеграції до Європейського Союзу.

Андрус Ансіп наголосив на незмінності позиції Естонії щодо всілякого заохочення євроінтеграційних прагнень України та зміцнення взаємодії двох країн на всіх напрямах двосторонніх відносин. Особливо відзначались зусилля всіх гілок влади нашої держави, спрямовані на соціально-економічні перетворення, реформування адміністративної системи, приведення національного законодавства у відповідність до європейських норм та стандартів, передає МЗС.

Сторони також відзначили важливість участі вищого керівництва Естонії в Київському Енергетичному саміті, який проходитиме 19 квітня, а також обмінялись думками щодо візиту до Естонії віце-прем’єр міністра, міністра соціальної політики України С.Л.Тигипка, запланованого на 7-9 лютого цього року, повідомили у відомстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.