Новини України. 19 лютого. Віце-прем’єр Сергій Тігіпко пообіцяв переглянути рішення щодо законопроекту про зрівняння пенсій сім’ям загиблих військовослужбовців.

Тігіпко обіцяє переглянути пенсійне питання

Про це він заявив у прямому ефірі «Шустер Live».

Законопроект за №5108 «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у 2009 році зареєстрував у парламенті голова Комітету з питань нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко.

Цей законопроект має виправити несправедливість у розмірах пенсій в разі втрати годувальника, повідомляє прес-служба “Громадянської позиції”.

«Якщо гине офіцер, його дружина отримає пенсію на рівні 30% від заробітної плати загиблого. А якщо помирає державний чиновник, дружина буде отримувати пенсію на рівні 70%», – пояснив суть законопроекту Гриценко.

Він вважає такий стан речей несправедливістю.

Голова Комітету зазначив, що парламент 13 січня 2011 року прийняв законопроект у першому читанні, однак пропозиція не була підтримана урядом.

Звертаючись до Тігіпка, Гриценко заявив: «Я направив Вам особисто листа, щоб Ви виклали пропозиції до другого читання. За Вашим підписом прийшло: уряд цього законопроекту не підтримає. Як це можна пояснити?»

У відповідь віце-прем’єр пообіцяв переглянути питання, і у найближчий понеділок розібратися, як можна виправити дисбаланс. За словами Тігіпка, кошти на це держава може знайти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.