2 лютого. Іноземна преса коментує інтерв’ю, яке прем’єр-міністр РФ Володимир Путін дав топ-моделі Наомі Кемпбелл, а журнал GQ опублікував у свіжому номері своєї англійської версії.

Володимир Путін і Наомі Кемпбелл
ЗМІ знайшли багато спільного між Путіном і Кемпбелл

“Вони обидвоє позували перед камерами топлес, обидва люблять світло софітів, і обидва вважаються секс-символами”, – ділиться спостереженнями кореспондент The Independent Шон Волкер.

За його відомостями, інтерв’ю відбулося ще в грудні, на тигровому саміті в Санкт-Петербурзі. Епізод, коли російський прем’єр стріляв снодійним в тигра, скептики вважали “ретельно спланованим трюком, націленим на підняття престижу Путіна серед виборців, але він повідав Кемпбелл, що небезпека була справжня, хоча сам він не злякався”, а “зміг прийти на допомогу” журналістам, що злякалися і тим “врятував становище”, говориться в статті. “Хоробрістю”, на думку прем’єра, наділені і студентки журфаку МДУ, які роздягнулися для присвяченого йому календаря.

Кемпбелл, якій раніше довелося обговорити з Уго Чавесом групу Spice Girls, і на цей раз “не уникала ключових питань”, пише The Guardian. Вона довідалася у Путіна про його “видатні фізичні дані, “величезне враження”, яке він справляє на жінок, і умінні плавати”.

“Крім турботи про фігуру Путіна і Кемпбелл об’єднує інтерес до російським олігархів”, – згадує кореспондент Адам Геббетт про роман фотомоделі з мільярдером Владиславом Дороніним. Проживаючи в Москві, Кемпбелл, тим не менш, “демонструє слабке знання поточних подій” російського життя. Наприклад, вона “не потрудилася задати Путіну питання про нафтового магната Михайла Ходорковського” і “змовчала про Наталю Естемірову”, – нарікає автор публікації.

До переліку тем, які Кемпбелл в бесіді з Путіним воліла обійти стороною, Frankfurter Allgemeine додає торішні лісові пожежі. З приводу турботи прем’єра про тигрів видання наводить думку російського філософа Михайла Рикліна: “Путін тому вступається за великих кішок, яким загрожує вимирання, що сам ототожнює себе з ними, а свою хижацьку натуру вважає гідною турботи”.

У розмові зі ЗМІ Путін “може бути спритним, їдко дотепним або ухильним, але ще ніколи раніше він не був настільки відкритим і доступним у спілкуванні”, підсумовує автор, що ховається під псевдонімом “kho”.

За матеріалами Inopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.