Новини України. 22 лютого. Фото. Івано-Франківськ. В Івано-Франківську на Вічевому майдані стартувала акція «Табачнику, лети геть!», яку організувала і провела «Студентська Свобода».

Табачник Дмитро
Табачник полетів геть у космос

На центральній площі міста зібралося кілька сотень молодих людей, щоб запустити у космос портрет міністра освіти і науки Дмитра Табачника. Щоправда тільки із третього разу вдалося запустити його зображення у космос, після чого пролунали радісні вигуки та оплески.

«Портрет горе-міністра ми відправили в космос на гельових кульках саме синьо-білого забарвлення, що символізують Партію регіонів. Адже нинішня влада на чолі з Януковичем, яка представляє цю політичну силу, жодним чином не реагує на численні звернення громадськості про зняття з посади українофоба Табачника», – сказав координатор «Студентської Свободи», депутат облради Василь Попович.

Учасники флеш-мобу письмово висловили свої побажання з приводу діяльності міністра та приклеїли стікери на його зображення. «Табачник, лети геть!», «Нам набридли твої реформи» – такі написи були на опудалі міністра.

Також у символічну банку збирали з присутніх по п’ять копійок Табачникові на квиток до Москви.

За словами Василя Поповича, члени «Студентської Свободи» вирішили таким чином позбутися українофоба Табачника і вже вкотре виступити проти його антиукраїнської політики.

У «Студентській Свободі» запевнили, що “антиТабачні” акції проходитимуть в Івано-Франківську доти, поки міністр Табачник не буде відправлений у відставку.

Депутат Василь Попович звернувся до ректорів ВНЗ Прикарпаття з проханням не виконувати сліпо накази Табачника, адже таким чином вони приєднуються до знищення всього українського.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.