Новини України. 4 лютого. Заступник Держсекретаря США Деніель Рассел застеріг українську владу від вибіркового кримінального переслідування опозиції.

Деніел Рассел
Деніел Рассел

Стурбованість США викликана порушеною кримінальною справою проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

“Повірте, все міжнародне товариство, включаючи США, підтримує боротьбу з корупцією, проте уряду України треба бути дуже обережним у питанні щодо вибіркового переслідування, зокрема опозиційних політиків”, – сказав Рассел, який курує напрямок Росії, Білорусі та України.

Нагадаємо, нещодавно голова Європейської народної партії Вільфред Мартенсзаявив, що влада в Україні погано розуміє Європейські цінності.

Як відомо, Генеральна прокуратура України взяла вже дві підписки про невиїзд з екс-прем’єра Юлії Тимошенко (першу 15 грудня та другу – 2 лютого). Проти лідера БЮТ порушено дві кримінальні справи: за підозрою в нецільовому використанні коштів від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу та закупівлю автомобілів “швидкої допомоги” Опель-Комбо за завищеними цінами.

Загалом проти колишніх чиновників уряду Тимошенко порушено вже 18 кримінальних справ. Зокрема проти екс-міністра економіки Богдана Данилишина, який отримав політичний притулок в Чехії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.