Новини світу. 3 лютого. США. Резолюцію Сенату США щодо “окупації частини території Грузії Росією” обговорив у ході зустрічей у Вашингтоні прем’єр-міністр Грузії Ніка Гілаурі.

Ніка Гілаурі

Як заявив сам Гілаурі грузинським телеканалам після зустрічей у Сенаті США, він зустрівся з цілою низкою сенаторів, як від республіканської, так і демократичної партії США.

“Я мав зустріч з Джоном Маккейном, Джоном Туном, Ліндсі Гремом і іншими, які висловили підтримку цієї резолюції, яка повинна бути прийнята сенатом США найближчим часом”, – підкреслив він.

Гілаурі відзначив, що прийняття цього документа дуже важливо для Грузії.

“Ця резолюція необхідна для міжнародного визнання факту окупації, яка визнається всім міжнародним співтовариством і сенатори висловили підтримку на зустрічі зі мною”, – зазначив Гілаурі.

Як повідомляє Тренд, прем’єр відзначив, що в ході зустрічей з сенаторами також обговорювалися питання інтенсифікації торговельно-економічних відносин.

Грузинський прем’єр-міністр також зустрінеться з виконавчим директором Фонду “Виклики тисячоліття” Даніелем Йоханнесом. На цій зустрічі обговорювався другий транш допомоги Грузії, який мають намір виділити США.

Зараз обговорюється розмір цієї допомоги, яка буде спрямована на розвиток інфраструктури Грузії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.