Новини світу. 19 лютого. Сомалійські пірати захопили яхту з 4-ма громадянами Америки на борту.

Пірати захопили американських яхтсменів у круглосвітній подорожі

18 лютого о 13:23 (за Гринвічем) в точці 18 00 N 061 02 E (Аравійське море, 240 миль від узбережжя Оману) сомалійські пірати захопили американську вітрильну яхту Quest з 4-ма яхтсменами на борту, громадянами США. Яхта здійснювала кругосвітню подорож вже 7-й рік, з грудня 2004 року, повідомляє “Морской бюллетень“.

Власники яхти – сімейна пара Скотт і Джин Адам. Яхта спробувала пройти з Індії в Оман, в порт Міна Райсут. Багато яхт в даний час чекають зручного моменту для проходження Аденської затоки і Аравійського моря в обох напрямках, із заходу на схід і зі сходу на захід. Військові відмовляються супроводжувати яхти, і в даному випадку вони мають рацію – яхти важко охороняти, конвоювати, чисто технічно, повідомляє видання.

Висаджувати на яхти військову охорону просто недоцільно, охорони далеко бракує на величезні океанські судна з численними екіпажами, причому торгові судна слідують небезпечними водами не через примху, а у зв’язку з роботою. Яхтсмени неодноразово і спеціально попереджаються про небезпеку захоплення, однак як бачимо, продовжують ризикувати.

яхта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.