Новини сівту. 8 лютого. Відео. Північна і Південна Корея вперше після осіннього конфлікту сядуть за стіл переговорів.

Південна Корея, КНДР
Сьогодні дві Кореї будуть шукати компроміс

Завдання сьогоднішньої зустрічі – підготувати грунт для відновлення контактів між військовими відомствами, перерваних після інциденту 23 листопада. Тоді КНДР обстріляла південнокорейський острів Енпхендо у відповідь на спільні морські навчання Сеула і Вашингтона. У Пхеньяні маневри розцінили як провокацію і відповіли на них залповим вогнем. Загинули 4 мирних жителя.

Як заявляють в Сеулі, для відновлення зв’язків між країнами необхідно, щоб КНДР визнала, що обстріл був помилкою і пообіцяла надалі не вдаватися до подібних заходів.

В результаті удару артилерії Пхеньяну по південнокорейському острові Енпхендо 23 листопада чотири людини загинули, 18 отримали поранення. Незабаром після цього КНДР попередила, що у разі початку навчань Пхеньян завдасть по південним сусідам новий удар.

У 1953 році командування ООН, представлене США та їх союзниками, в поспіху встановило в Жовтому морі так звану “Північну розмежувальну лінію”. Однак КНДР ніколи не визнавала цей морський кордон, проведений без будь-якого узгодження, і наполягала на її перенесенні на південь до військово-демаркаційної лінії, що розділяє Корейський півострів на дві держави.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.