Новини України. 11 лютого. Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко вважає, що питання можливого скасування переходу на зимовий час – знакове для зовнішньополітичного вектора розвитку України.

Микола Томенко
Томенко: скасування переходу на зимовий час - політичне питання

Про це він сказав журналістам у Черкасах.

“Це показова річ – за московським чи за європейським часом ми будемо жити. Формально це астрономічне питання, а реально – політичне. Це лакмусове геополітичне питання”, – сказав віце-спікер.

Томенко також заявив, що не підтримує нинішню доктрину зовнішньої політики України в частині спроб зблизитися з Європейським Союзом шляхом встановлення більш тісних зв’язків з Росією, передають Українські новини.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я має намір проаналізувати доцільність скасування переходу на зимовий час в Україні.

Щорічно в Україні в останню неділю березня час переводять на годину вперед (літній час), а в останню неділю жовтня – на годину назад (зимовий час).

За повідомленнями російських ЗМІ, 8 лютого Президент Росії Дмитро Медведєв заявив про рішення з осені 2011 року скасувати перехід на зимовий час у зв’язку зі стресами й захворюваннями, пов’язаними з таким переходом.

Деякі експерти відзначають, що попри низку проблем, які сьогодні є в Росії, саме питання переходу на зимовий час є “найболючішим”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.