Новини світу. 19 лютого. Сорок штатів США відчувають проблеми з фінансуванням навчальних закладів. Загальна сума недофінансування складає близько 140 мільярдів доларів, що ставить під загрозу долю 14 000 шкіл і дитячих садів.

мітинг освітян в США
Брак коштів на освіту вивів людей на вулиці в США

Фінансові проблеми особливо загострилися в штаті Вісконсін, де загроза занепаду системи освіти вивела на вулиці не менше 10 тисяч демонстрантів. Профспілка вчителів Вісконсіна і жителі штату, що приєдналися до неї, протестували проти плану губернатора Скотта Волкера врізати в нинішньому році шкільний бюджет на 137 мільйонів доларів, повідомляє CNN.

На думку Фредеріка Гесса, директора з освітньої політики дослідницької групи American Enterprise Institute, шкільна освіта в США лише зараз почала відчувати наслідки іпотечної кризи, що вибухнула в 2007-2008 роках і найгірше ще попереду.

Американська федерація педагогів запропонувала покрити недофінансування за рахунок податків, які стягуються з великого бізнесу, перегляду державної політики субсидування та податкової реформи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.