Новини України. 16 лютого. Іллічівськ. На сторінках міського іллічівського форуму з’явилася інформація про те, що син секретаря міської ради та за сумісництвом голови міської організації Партії Регіонів Ольги Боровської зарізав дівчину.

Ольга Боровська

Користувач Dodgersn на сторінка “Альтернативного іллічівського форуму” в темі “міські новини та плітки” в 589 повідомленні написав про те, що у себе в квартирі син Ольги Радіонівної вдарив дівчину ножем по горлу.

За інформацією, яку повідомив форумчанин, хлопець розійшовся з дівчиною, але все ж день закоханих вирішив відсвяткувати з нею.

Повідомляється, що дівчинці 16 років, що сталося в кімнаті нікому невідомо, Боровська зайшла в кімнату, коли її син уже бив ножем постраждалу.

Мати одразу ж відправила сина з міста, а дівчинку відвезла у лікарню, де ту поклали в реанімацію.

Зранку усіх зібрали в лікарні і наказали мовчати, прокуратура справу не порушує, батьки вже не сподіваються чогось добитися – повідомляє користувач Dodgersn.

Comments

  1. Нa нaры этого уродa…Если годков нe хвaтaeт мaмaшу нa нaры зa то-что тaкого уродa воспитaлa…

  2. интересно если кто то на форуме напишет что Китай собрался напасть на Россию, это тожэ опубликуют в новостях?

    з.ы. Девушку жалко, дай Бог чтобы с ней все хорошо было

  3. За клевету нынче тоже срок дают ?? враги и завистники не накручивайте себя…спите спокойно дорогие товарищи

  4. Эта жирная свинья своего подсвинка вытащит..

  5. Девочка жива. Пацана она никуда не увозила, он сейчас сидит дома, переписывается с подругами в интернете, судя по всему вины за собой не чувствует, понял он только одно – “меня мама посадила под домашний арест, из дому не выпускает”. Всё. Уголовное дело против него возбуждено не было, родители девочки якобы поняли ситуацию и не стали “шуметь”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.