Новини спорту. 17 лютого. Відео. Донецький “Шахтар” переміг у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, забивши три м’ячі на “Стадіо Олімпіко” у ворота італійської “Роми” – 3:2.

Жадсон
Жадсон не дав римлянам довго потішитися першим забитим голом

В історії найпрестижнішого європейського турніру 96,2% всіх клубів виходили в наступну стадію, домігшись успіху з аналогічним рахунком у гостях.

Багато у матчі вирішилося вже у першому таймі. На 27-й хвилині господарі відкрили рахунок, скориставшись помилками гравців донецької команди. Однак толком засмутитися вболівальники “Шахтаря” не встигли – вже в атаці у відповідь Жадсон відновив рівновагу.

А потім настала десятихвилинка підопічних Мірчі Луческу. Спочатку фірмовий удар з лівої вдався Дугласу Кості, а потім провалом (і далеко не єдиним) в центрі оборони “Роми” скористався Луїс Адріано – 3:1.

Після перерви “Рома” спробувала переломити хід поєдинку і навіть скоротила розрив у рахунку до мінімуму. Однак фінальний свисток зафіксував перемогу “Шахтаря” – 3:2.

Поєдинок у відповідь – 8 березня на “Донбас Арені”.

Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу, перший матч

“Рома” – “Шахтар” – 2:3 (1:3)
Голи: Перротта, 27 (1:0); Жадсон, 29 (1:1); Коста, 36 (1:2); Адріано, 41 (1:3); Менез, 60 (2:3)

“Рома”: Доні; Ріісе (Кастелліні, 46); Мексес; Кассетті; Бурдіссо Н.; де Россі; Таддеї; Перротта; Менез; Тотті; Вучиніч (Боррієлло, 67)

“Шахтар”: Пятов; Срна; Ракицький, Чигринський, Рац, Мхітарян (Віценець, 78); Хюбшман; Коста (Едуардо, 66); Жадсон (Тейшейра, 84); Вілліан; Адріано

Попередження: Кассетті, 64; Менез, 75; Перротта, 77 – Чигринський, 36; Адріано, 61; Ракицький, 84; Пятов, 88