Новини України. 19 лютого. Віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко вважає некоректним наведення аргументу середньої тривалості життя при розгляді необхідності підвищення пенсійного віку.

Про це він сказав в ефірі телекомпанії “Перший Національний” 18 лютого.
“Береться не пенсійний і не середній вік життя, а вік дожиття після пенсії, тому що в середній вік… наприклад, 62 роки й 9 місяців у чоловіків, у нас входить смертність від наркотиків, смертність від алкоголю, дитяча смертність, у нас ці показники одні з найвищих у Європі“, – сказав Тігіпко.
При цьому він зазначив, що якщо розглядати, наприклад, чоловіка, що дожив до 60 років і вийшов на пенсію, то він після цього живе ще 14 років у середньому.
“Якщо ми беремо жінку, то в нас жінка якщо досягла 55 років і вийшла на пенсію, середній вік її після виходу на пенсію – 24 роки 9 місяців“, – сказав Тігіпко.
Віце-прем’єр підкреслив, що показники середньої тривалості життя після виходу на пенсію в Україні практично такі ж, як і в європейських країнах.
Як повідомлялося, Світовий банк вважає доцільним поетапне підвищення пенсійного віку для жінок в Україні з 55 до 60 років.
Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців, починаючи з 1 лютого 2011.
16 лютого в парламенті почалися слухання на тему “Стан проведення пенсійної реформи й шляхи її вдосконалення”.
За матеріалами Українські новини
Хіба в нас в Україні нема безробіття щоб підвищувати пенсійний вік ???