Новини політики. 28 лютого. У СБУ називають “спланованою провокацією” заяви представників БЮТ про штурм партійного офісу.

Служба безпеки України
СБУ ще раз стверджує, що не штурмувала офіс БЮТу

Про це повідомляє УП СБУ за результатами перевірки заяв БЮТівців про незаконні дії співробітників СБУ біля офісу цієї партії.

“Попри те, що Служба безпеки України неодноразово зверталась до керівництва БЮТ надати свідчення очевидців “подій” та записи відеоспостереження охорони партійного офісу, ми так і не отримали жодних матеріалів на підтвердження їхніх заяв”, – сказано у повідомленні.

“Таким чином, підкреслили у прес-службі, звинувачення партійних функціонерів БЮТ на адресу СБУ “є черговою спланованою провокацією, до якої не вперше вдається ця політична сила”.

“Cподіваємось, що представники ЗМІ у подальшому з обережністю ставитимуться до будь-яких заяв цієї партії”, – заявили у прес-центрі СБУ.

Як відомо, 18 лютого депутати від БЮТ, а також лідер цієї політичної сили Юлія Тимошенко, заявили про штурм їхнього офісу співробітниками СБУ.

СБУ цю інформацію спростовувала.

Пізніше депутат “БЮТ-БатьківщинаАндрій Шкіль заявив, що у партії “є всі дані: прізвище, ім’я, по-батькові, звання начальника відділу, який керував цією операцією, є відео, на якому також зафіксовані номери машин”, однак з СБУ по них не зверталися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.