Новини політики. 22 лютого. 21 лютого працівники департаменту захисту національної державності та боротьби з тероризмом у Львівській області взяли пояснення у заступника голови фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Львівській міській раді Юрія Михальчишина з приводу проведення 13 січня 2011 року позачергової сесії Львівської обласної ради за участі депутатів Львівської міської ради біля пам’ятника Степанові Бандері.

СБУ поспілкувалася з Михальчишиним

Про це повідомила прес-служба Львівської міської організації ВО “Свобода”.

Як повідомив Юрій Михальчишин, пояснення працівники СБУ брали через запит народного депутата України від Партії регіонів Олега Царьова.

“У своєму запиті той посилається на Інтернет-ЗМІ… та інші авторитетні джерела і звинувачує нас (депутатів Львівської обласної та міської рад) у закликах до повалення державної влади в Україні, у порушенні рівноправності громадян за національною ознакою та інших злочинах”, – зазначив Юрій Михальчишин.

“Власне, в процесі спілкування з працівниками СБУ я пояснив, що факти, викладені Царьовим, не відповідають дійсності. Виступи депутатів, як Львівської обласної ради, так Львівської міської ради не містили жодних закликів до розпалення міжнаціональної ворожнечі чи антидержавної риторики, а навпаки – ми закликали до консолідації українського народу та зміцнення державотворчих процесів. Після розмови з працівниками СБУ мені здалося, що вони самі чудово розуміють абсурдність та надуманість ситуації “, – заявив свободівець Юрій Михальчишин.

Також Юрій Михальчишин додав, що такі профілактичні бесіди-пояснення працівники СБУ планують провести із членом політради Всеукраїнського об’єднання “СвободаІриною Фаріон та секретарем Львівської міської ради, депутатом від ВО “Свобода” Василем Павлюком.

Джерело ГалІнфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.