Новини світу. 12 лютого. Франція. Президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що політика мультикультуралізму провалилася. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Ніколя Саркозі

“Моя відповідь – безумовно, так, це провал”, – сказав Саркозі в телеінтерв’ю в четвер, 10 лютого. За словами президента, якщо людина приїжджає до Франції, вона повинна стати частиною французької нації, а якщо не збирається цього робити – бажаним гостем в країні не стане.

Як підкреслив президент, Франція не буде змінювати свій спосіб життя, не стане переглядати концепцію рівності чоловіків і жінок і не змириться з тим, що хтось може заборонити дівчаткам ходити до школи. Крім того, французи, за словами президента, не хочуть, щоб люди молилися на вулиці у всіх на виду.

Ультра-правий французький політик Марін Ле Пен раніше порівняла мусульман, які моляться на вулиці, коли мечеті переповнені, з нацистськими окупантами.

“Ми були дуже стурбовані ідентичністю того, хто приїжджає в країну, і звертали недостатньо уваги на ідентичність країни, яка приймає приїжджого”, – сказав Саркозі.

У вересні 2010 року Сенат Франції схвалив законопроект, що забороняє жінкам носити паранджу, чадру і нікаб в публічних місцях.

Франція є країною, де немає місця для паранджі, де немає місця для підпорядкування жінок”, – заявляв Саркозі раніше.

Проблема інтеграції мусульман є особливо гострою для Франції, де вихідці з арабських країн в 2005 році влаштували масові безлади.

З критикою політики мультикультуралізму, прихильники який висувають на перший план збереження іммігрантами своєї культури, а не їх інтеграцію, раніше вже виступили британський прем’єр-міністр Девід Кемерон, канцлер Німеччини Ангела Меркель і ряд інших європейських політиків.

Дискусії з приводу інтеграції іммігрантів у Європі загострилися після виходу книги члена правління Бундесбанку Тіло Саррацина “Німеччина – самоліквідація”. Після критики на свою адресу він змушений був залишити свою посаду в Бундесбанку.

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.