Новини технологій. 2 лютого. Фото. The Daily, інтерактивна газета для планшетів iPad, з’явилася в інтернет-магазині iTunes. Тижнева підписка на видання буде коштувати $0,99.

Руперт Мердок iPad
Руперт Мердок "поліз" в iPad

Засновник медіахолдингу News Corporation Руперт Мердок (Rupert Murdoch) на конференції в музеї Гуггенхайма в Нью-Йорку представив The Daily – електронну газету для планшетів iPad.

Завантажити додаток The Daily можна в інтернет-магазині Apple iTunes.

Електронна газета видається англійською мовою і складається з п’яти розділів: Новини (News), Світська хроніка (Gossip), Думки експертів (Opinion), Життя і Культура (Arts & Life), Ігри та програми (Apps & Games) і Спорт (Sports).

Крім текстів, The Daily публікує відеоролики, фотографії (у тому числі і панорамні знімки з кутом огляду в 360°), інтерактивну інфографіку і навіть кросворди та судоку. Для перемикання між статтями використовується меню виду «карусель». Посилання на статтю можна відправити друзям через Twitter або Facebook або по електронній пошті. Деякі матеріали будуть представлені як в текстовій, так і в аудіоверсії.

Всі матеріали The Daily будуть доступні тільки в додатку для iPad. Вони не будуть розміщуватися на веб-сайтах або виходити в друкованому вигляді.

Над The Daily працює колектив зі ста журналістів. Крім того, у виданні будуть публікуватися штатні автори The Atlantic, The New Yorker, The Wall Street Journal, New York Post.

Вартість передплати на The Daily становить $0,14 в день, $0,99 на тиждень або $40 в рік. Нові статті завантажуються кожен раз, коли iPad підключається до Мережі.

Терміни виходу The Daily переносилися кілька разів. Спочатку передбачалося, що газета вийде в листопаді 2010 року. Потім ЗМІ поширили повідомлення, що презентація призначена на 19 січня. Показати The Daily публіці разом з Рупертом Мердоком мав глава Apple Стів Джобс (Steve Jobs). 17 січня Джобс взяв відпустку за станом здоров’я і запуск The Daily знову відклали, повідомляє Руформатор.

iPad The Daily

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.