Новини світу. 3 лютого. Балерина Анастасія Волочкова оголосила про своє рішення вийти з «Єдиної Росії», щоб самостійно реалізовувати свої проекти, про що вона написала у своєму «Живому журналі».

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова ще не вирішила чи вона пішла з партії, чи ні

«Після тижневих роздумів я вирішила покинути партію ЄР, в яку я вступила у 2003 році з доброї волі і при умі», – написала Волочкова.

За словами Волочкової, за час членства в ЄР вона активно працювала і реалізувала десятки проектів для дітей. Балерина заявила, що партія активно використовувала її популярність для залучення уваги до деяких проектів.

«Оголошували тільки, коли потрібно було кудись сходити, посвітити на тлі партійних банерів. Після цього знову мовчання», – пише Волочкова.

Куди більш емоційно балерина прокоментувала своє рішення про вихід з партії в інтерв’ю радіо «Свобода», заявивши, зокрема, що в 2005 році представники «Єдиної Росії» обдурили її, коли попросили поставити підпис під листом проти бізнесмена Михайла Ходорковського.

Волочкова стверджує, що це, зокрема, стало однією з причин рішення про вихід з партії, а не скандальна фотосесія, де балерина постала голою, що викликало критику керівників партії.

«Моє рішення про вихід з партії – це не результат дитячих образ, – пише Волочкова в блозі. – Я завжди займала активну позицію, самостійно проводила свої соціальні проекти. Буду продовжувати ними займатися незалежно від партійної приналежності».

«Я не можу засуджувати цей вчинок, але я вважаю його відносно аморальним. Це моя позиція як громадянина» – так коментував фото з оголеною балериною секретар президії генради «Єдиної Росії» Сергій Невєров.

Водночас представник партії «Єдина Росія» заявив, що заяви балерини Анастасії Волочкової про вихід з партії поки не надходило.

«На даний момент її заяви в партії немає. Цю ситуацію ми зможемо коментувати, тільки коли отримаємо від неї заяву», – повідомила в прес-службі «Єдиної Росії», передає Газета.Ру.

Анастасія Волочкова у скандальній фотосесії:

Анастасія ВолочковаАнастасія Волочкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.