Новини спорту. 6 лютого. Італія. Фото. Менеджер Роберта Кубіци Даніеле Мореллі підтвердив, що загрози можливої ампутації правої руки поляку немає, але лікарі працюють над відновленням її функціональності.

аварія Роберта Кубіци
Розбита "Шкода Фабіа" Роберта Кубіци

“Хірурги намагаються відновити функціональність правої руки. Вони вже зупинили кровотечу, виправили переломи, і тепер треба думати про м’язи. Але у Роберта дуже сильний характер, і він впорається”, – запевнив Мореллі.

Раніше лікарі запевнили, що життя Кубіци знаходиться поза небезпекою.

Нагадаємо, сьогодні Роберт Кубіца потрапив у жахливе ДТП на “Ралі Андорра”.

Тим часом, команда Роберта Кубіци Lotus Renault GP має вирішити непросте завдання. Вона дозволила йому брати участь у ралійних перегонах, незважаючи на певний ризик, і сьогоднішня аварія поляка призвела до того, що Lotus Renault GP, принаймні на кілька Гран Прі, позбулася свого найсильнішого пілота.

У Lotus Renault GP розраховували на серйозний прогрес в майбутньому сезоні, команда витратила багато сил на розробку нової машини. Інженери придумали кілька оригінальних технічних рішень, розраховуючи реалізувати їх потенціал на трасі з Робертом Кубіцею і Віталієм Петровим, але Роберт не зможе почати сезон через серйозні травми, і питання з напарником Віталія зараз має вкрай важливе значення.

Команда опинилася в непростій ситуації – формально на презентації було заявлено відразу п’ять резервних пілотів, але ніхто з них поки що не здатний виступати на рівні Кубіци. Минулого тижня керівник команди Ерік Бульє заявив в інтерв’ю F1News, що з усіх резервних пілотів Бруно Сенна краще за всіх готовий до того, щоб сісти за кермо, але для команди потрібна не тільки заміна, а й результати.

Віталію Петрову належить стати лідером команди на передсезонних тестах і в перших гонках. Його напарникові теж доведеться непросто – до аварії Кубіци команда ставила серйозні цілі в чемпіонаті, розраховуючи на хороші результати з перших Гран Прі. У цій ситуації багато що залежить від ефективності роботи Еріка Бульє, якому належить ухвалити непросте рішення.

ФОТО після аварії Роберта Кубіци:

аварія Роберта Кубіциаварія Роберта КубіциРоберт КубіцаРоберт КубіцаРоберт Кубіца

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.