Новини авто. 4 лютого. Франція. Французький автовиробник Renault оголосив про здійснення програми інвестицій у розмірі 5,7 млрд. євро у свої виробничі потужності.

Renault
Компанія Renault "прикинула" скільки інвестуватиме до 2013 року

Ці кошти будуть вкладені в період з 2010 по 2013 рр..

40% від суми інвестують в заводи і підприємства Renault на території Франції. Іншу частину фонду вкладуть перш за все, у виробництво автомобілів у Бразилії, Індії та Росії.

Renault оголосила, що відповідно до прийнятої на найближчі роки виробничої стратегії, її підприємства на території Західної Європи будуть займатися випуском в основному автомобілів вищого і середнього класу, а також електромобілів. Масштаби виробничих потужностей поза Францією будуть при цьому значно збільшені.

Компанія виходить з перспективного аналізу кон’юнктури, згідно з якою європейський авторинок в найближчі 5-6 років не зможе піднятися до рівня, досягнутого ним у 2007 році. Ринки ж “поза Європою” (за класифікацією ринків, прийнятою Renault), навпаки, розцінюються як здатні до значного зростання.

Ключовою програмою для автогіганта на території Франції стане виробництво декількох моделей електромобілів, яким відведена провідна роль у комерційній стратегії компанії. Компанія запевняє, що 80% цього виробництва до 2015 року будуть здійснюватися саме у Франції.

В Іспанії компанія планує зберегти всі 4 заводи. У Бразилії, Індії та Росії Renault буде нарощувати масштаби виробництва з тим, щоб забезпечити достатній рівень пропозиції при зростаючому попиті. У 2011 році продаж “поза Європою” має скласти 43% від їх загального обсягу, вважають у керівництві компанії.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.