Новини шоу-бізу. 8 лютого. Росія. Алла Пугачова та Ірина Аллегрова посварилися на зйомках програми “Надбання республіки” Першого каналу Росії.

Королева російського шоу-бізнесу Алла Пугачова не раз критикувала вокальні здібності Ірини Аллегрової, і знову не обійшлося без шпильок на її адресу. Ірина виконала пісню “Странник мой” Ігоря Ніколаєва, якому був присвячений вечір. Під кінець виступу на співачку обвалився гнівний погляд примадонни.

“Одна з моїх улюблених пісень, – заявила на весь зал Пугачова. – Але я б заспівала краще, – прошепотіла вона проходячи повз Ірину Аллегрову – У мене є для тебе хороший фоніатр.

Обстановка загострилася. Великі жінки з натягнутою посмішкою тихо обмовилися парою “ласкавих” слів.

З самого початку зйомок Алла Пугачова, як справжня королева, сиділа в центрі ложі для гостей, і кожен учасник шоу насамперед підходив до неї, кланявся в підлогу, ніжно цілував руку і обсипав компліментами. Алла Борисівна лише керувала процесом і жестами нагадувала режисерові програми, що її час коштує чималих грошей.

“Єдиною, хто не привітався з Пугачовою, була Аллегрова, – поділився один з глядачів, що знаходилися в залі. – Очевидно, що обидві артистки – професіонали своєї справи, тому їм вдається досить вдало маскувати конфлікт.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.