Новини України. 12 лютого. Харків. Проведення публічних акцій чорнобильців на площі Свободи в Харкові, де вони проводяться з 26 січня і головною вимогою яких є збереження соціальних пільг, буде призупинено, повідомили в прес-службі Харківської ОДА.

У ХАркові хочуть заховати протестувальників від ока Президенита

Таке рішення було прийнято вчора на розширеному засіданні Координаційної ради з питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, за участю громадських організацій ветеранів, інвалідів та дітей війни.

“Крім того, Координаційна рада буде вважати проведення будь-яких акцій на площі Свободи до вирішення питання про недопущення змін законодавства про соціальні гарантії виключно політичними, що не мають відношення до проблем цих громадських організацій”, – підкреслили в прес-службі ОДА.

Учасники мітингу у свою чергу заявили, що чиновники з облдержадміністрації вимагають припинити акцію, яка триває вже сімнадцятий день поспіль, у зв’язку з приїздом 15 лютого в Харків президента України Віктора Януковича. Активісти відзначили, що, незважаючи на це, вони мають намір у день приїзду голови держави також вийти на площу Свободи зі своїми вимогами.

Як повідомлялося, з 26 січня в Харкові представники чорнобильських ветеранських організацій проводять мітинг з вимогою зберегти їхні соціальні пільги. Учасники акції вимагають не приймати зареєстрований 14 січня у Верховній Раді законопроект № 7562 “Про гарантії держави щодо виконання рішень суду”, згідно з яким, за словами активістів, “урізуються пільги чорнобильців, дітей війни, ветеранів праці, ветеранів силових структур та інших”.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.