Новини України. 15 лютого. Профільний комітет ВРУ підтримав законопроект щодо відміни технічного огляду автомобілів. Рада планує розглянути проект завтра.

техогляд, ДАІ
ВРУ завтра розгляне можливість скасування ТО

У понеділок, 14 лютого 2011 року, Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на своєму засіданні підтримав законопроект голови партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка №5066 про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державного технічного огляду транспортних засобів та рекомендував Верховній Раді за результатами розгляду в першому читанні прийняти його за основу.

Розгляд даного проекту Закону планується на середу, 16 лютого, повідомляє прес-служба “Громадянської позиції”.

За словами Гриценка, голосування за скасування техогляду стане своєрідним тестом, чи стане Рада на сторону водіїв проти корупції, обману і мільярдних поборів, або ж підтримає подальше знущання над людьми 10 тисяч офіцерів ДАІ.

Нагадуємо, метою законопроекту №5066 про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державного технічного огляду транспортних засобів від 12.02.2010 року є скасування державного технічного огляду транспортних засобів та впорядкування розміру оплати за перевірку їх технічного стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.