Новини України. 8 лютого. Заступник голови партії «Сильна Україна», екс-глава Держкомпідприємництва України, заслужений економіст України Олександра Кужель стверджує, що підприємці сьогодні не стільки скаржаться на Податковий кодекс, скільки на «бандитів від влади».

Олександра Кужель

«Єдине, чого б мені дуже хотілося, щоб Президент негайно звернув увагу на ту вакханалію, яка сьогодні твориться з бізнесом, – заявила Олександра Кужель в інтерв’ю «ForUm’у». – Зараз багато хто, побачивши бродіння (не дарма ж кажуть, що найбільше нещастя жити в епоху змін), розперезався. Я вважаю їх бандитами – від влади, від політики – від чого завгодно. Сьогодні головне, на що мені скаржаться люди, – не податковий кодекс, а те, що просто тупо відбирається бізнес. ПРОСТО. Тупо. Відбирають. Навіть не купується, (а якщо і так, то пропонуються копійки, не сумісні з реальною вартістю, – 10% від реальної вартості), а саме відбирається».

«Ось те, що відбувається останні два місяці. І це сигнал для Президента, тому що таке неприпустимо в період проведення реформ. Це нівелює довіру до влади, – резюмувала вона. – Якби у підприємців сьогодні була проблема тільки з податковою інспекцією або з податковим кодексом, вони б сконцентрувалися на цьому і допомагали нам, а замість цього вони думають, як вижити».

Джерело Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.