Новини політики. 26 лютого. Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що вчорашній прямий ефір з Президентом України Віктором Януковичем довів, що він не знає або не розуміє реального стану справ в Україні.

Микола Томенко
Микола Томенко

Про це повідомляє прес-служба політика.

«Відповіді на злободенні питання такі як боротьба з корупцією, кадрова політика, стан свободи слова, першочергові реформи свідчать про те, що Президент не розуміє або не знає реального стану справ в Україні», заявив Томенко.

Як повідомляє прес-служба, віце-спікер назвав очевидним, що влада на місцях проводила не одну репетицію «питань від народу», а тому за формою ця розмова стала телевізійною версією, а не прямим ефіром. Водночас, він назвав позитивом те, що Президент, швидше за все, серйозно готувався до відповідей на запитання.

«Президент якихось серйозних помилок у своїх відповідях не допустив, якщо не враховувати, що це були відповіді розлогі і не конкретні», – сказав Томенко.

«Однак цей ефір виглядав як спілкування з віртуальною країною, оскільки формат проблем і сьогоднішнє незадоволення людей як у центрі, так і на місцях, не стали предметом 4-годинної розмови з Президентом», – додав Віце-спікер.

Також Томенко робить акцент на тому, що вважає, що під час телеспілкування з суспільством Президент України мав назвати конкретні прізвища чиновників, які будуть звільнені через незадовільну роботу.

«Витівки його команди це і його витівки, якщо він не застерігає і не відмежовується від них», – додав Томенко.

«Він повинен був сказати, що за рік він зробив висновки і найближчим часом всі побачать не просто кадрові зміни, а відставки тих людей, які не просто не професійно працюють, а проти країни працюють. Бо багато міністрів проти України працюють”, – додав Томенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.