Новини політики. 28 лютого. Фракція Партії регіонів розглядає можливість забезпечити присутність всіх її депутатів на пленарних засіданнях Верховної Ради.

Верховна Рада, ВРУ
ПР спробує забезпечити присутність усіх своїх депутатів на засіданнях

Про це сказав журналістам голова фракції Олександр Єфремов.

“Це питання справді стоїть на порядку денному. Ми будемо працювати над тим, щоб депутати брали участь у пленарних засіданнях”, – сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, як можна забезпечити участь у роботі парламенту депутата від ПР бізнесмена Рината Ахметова, Єфремов зазначив, що Ахметов забезпечує роботу експертної групи над законопроектами, тим самим роблячи свій внесок у роботу фракції всього парламенту.

Нагадаємо, голова Ради Володимир Литвин закликає депутатів парламенту відвідувати всі пленарні засідання.

За результатами дослідження, проведеного всеукраїнською громадською організацією “Прозора демократія” та Українськими Новинами, з 2 лютого по 10 липня (6-та сесія Ради) з 74 засідань жодного разу не були присутні на засіданнях такі парламентарії: Ринат Ахметов, Андрій Веревський, Сергій Кий, Олександр Лєщинський, Володимир Мальцев, Юрій Чертков (усі – ПР), а також Костянтин Жеваго (фракція “Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина”).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.