Новини України. 23 лютого. Київська міська державна адміністрація має намір повернути в комунальну власність 238 земельних ділянок загальною площею близько 160 га землі.

Олександр Попов
Попов поверне землю і продаватиме її лише через аукціон

Про це в ході розширеної колегії Київміськадміністрації повідомив голова адміністрації Олександр Попов.

“Сьогодні в нас у роботі перебуває близько 238 земельних ділянок, які разом правоохоронними органами, судами ми плануємо повернути місту. Це близько 160 га землі“, – повідомив голова міськадміністрації.

Попов зазначив, що, на думку міста, ці ділянки було виведено з комунальної власності з порушеннями.

Крім того, у планах міськадміністрації також повернути близько 40 підприємств та інших активів нерухомості, справи за якими також перебувають у судах на розгляді.

Разом з тим Попов повідомив, що, починаючи з березня-квітня, відновлять проведення аукціонів з відчуження об’єктів комунальної власності і землі, щоб на ринкових умовах одержувати реальну вартість активів, які місто змушене продавати для накопичення ресурсів для розвитку міста та реалізації соціально-економічних програм.

Як відомо, раніше прокуратура Києва оскаржила в суді 72 рішення Київської міської ради із землевідведень.

У вересні 2010 Окружний адміністративний суд Києва визнав недійсними 45 рішень Київської міської ради із землевідведень, які було прийнято на сесії 8 липня 2010.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.