Новини політики. 20 лютого. Уряду сьогодні необхідно радикально змінити плани, пов’язані з деякими задекларованими економічними реформами. Таку думку висловив заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко.

Микола Томенко
Микола Томенко

За словами Томенка, перш за все, необхідно “виводити кошти з тіні, а не вишукувати нові податки”. “Необхідно змінити підхід до пенсійної реформи, ліквідувати в Україні тіньову економіку і т.д.”, – підкреслив він.

Томенко також поінформував, що згідно всеукраїнського опитування, проведеного “Українським демократичним колом” на замовлення Інституту політики 29 січня-7 лютого 2011 року, значна частина опитаних (42,3%) громадян відкрито заявили, що їх знайомим доведеться отримувати зарплату (повністю або частково) неофіційно (у “конвертах”), а 4,6% відмовилися відповідати.

“Отже, можна сказати, що 47% громадян України сьогодні говорять про те, що отримують гроші неофіційно”, – заявив заступник Голови Верховної Ради.

На його переконання, “це ключ до того, які реформи необхідно проводити в країні”.

“Тому зміна формату оподаткування, що стимулює роботодавців платити офіційну зарплату і в той же час відповідальність роботодавців за те, що вони не виплачують таку заробітну плату, – це першочергові кроки”, – зазначив Томенко.

“Сьогодні виникла наступна ситуація: усе, що уряд пропонує – максимально навантажити офіційну частину економіки, а частина економіки в тіні, і ця частина постійно збільшується”, – додав він.

Підсумовуючи, віце-спікер сказав: “Парадоксально, що в ХХІ столітті половина української економіки перебуває в” тіні “.

Джерело Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.