Новини України. 9 лютого. Співробітники Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації в АР Крим провели обшук в офісі спортивного клубу “Таврія”.

ФК Таврія
Податкова "наїхала" на ФК Таврія

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Повідомляється, що обшук проводився за постановою суду в рамках раніше порушеної кримінальної справи стосовно підприємств, з якими спортивний клуб “Таврія” мав фінансово-господарські відносини у 2009 – 2010 роках. Співробітниками Управління податкової міліції вилучено документи, а також системні блоки всіх комп’ютерів офісу.

Почесний президента клубу, депутат кримського парламенту і колишній голова Ради міністрів АРК Сергій Куніцин заявив, що “Таврія” всю свою фінансово-господарську діяльність здійснює прозоро і строго за законом, щорічно спрямовуючи до бюджету як податки кілька мільйонів гривень.

“У зв’язку з цим обшук, щонайменше викликає здивування, оскільки документи, які зацікавили співробітників податкової міліції, були вилучені для перевірки по протоколу виїмки ще в листопаді 2010 року”, – прокоментував Сергій Куніцин.

Він підкреслив, що така ситуація вкрай негативно позначиться на підготовці “Таврії” до весняної частини футбольного сезону, оскільки робота клубу практично призупинена.

“Ми будемо уважно стежити за ходом розслідування і залишаємо за собою право оскаржити неправомірні дії силових структур у судовому порядку”, – зазначив почесний президент клубу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.