Новини спорту. 26 лютого. Президент УЄФА Мішель Платіні приймає суворі заходи проти футбольних фанатів з Сербії та Хорватії.

Сербські футбольні фанати

У п’ятницю опублікована детальна інформація про нараду, яка відбулася днем раніше. У ній взяли участь Платіні, президенти футбольних федерацій Сербії та Хорватії Борис Тадіч та Іво Йосипович.

Платіні підкреслив, що якщо до кінця року УЄФА не побачить позитивні зміни, національні збірні та клуби обох країн будуть позбавлені права брати участь у змаганнях, які організовуються під егідою Європейської футбольної асоціації.

Головний висновок полягає в тому, що уряду і футбольні асоціації країн повинні спільними зусиллями вживати заходів, щоб уникнути проблем при проведенні матчів за участю хорватських та сербських команд.

На своєму останньому засіданні Виконком УЄФА прийняв рішення застосовувати принцип «повної нетерпимості» у відносинах з футбольними асоціаціями обох країн.

Ультранаціоналістичні групи сербських і хорватських уболівальників здавна відомі своїми витівками. У жовтні минулого року сербські фанати влаштували безчинства під час відбіркового матчу Євро-2012 між командами Сербії та Італії. Через акти насильства і вандалізму гру довелося припинити вже на сьомій хвилині. Непримиренні хорватські уболівальники часто вступають в зіткнення з поліцією, особливо коли проходять матчі між двома головними командами країни – загребським «Динамо» і «Гайдуком» зі Спліта.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.