Новини політики. 22 лютого. 25 лютого, в річницю інавгурації, президент України Віктор Янукович проведе 3-годинний телеміст. Питання в ефір будуть надходити з 16 точок країни.

Віктор Янукович
Віктор Янукович відповість на питання людей, своїх?

У Києві ця тчка буде на сміттєспалювальному заводі на Харківському масиві. Майданчики для спілкування у кожному з міст, обрані відповідно актуальності обговорюваної теми для регіону.

З Єнакієвого, батьківщини президента, будуть питати про вугільну промисловість, а киянам як найактуальнішою запропонували тему забруднення навколишнього середовища та комунальних бід.

Репетиція заходу пройде на підготовлених майданчиках за день до телемосту, 24 лютого. За інформацією газети “Сегодня”, на кожному з майданчиків буде присутній мінімум один “підготовлений” глядач – на випадок неадекватності “випадкових” присутніх. Організатори розраховують, що за 3 години спілкування Віктор Янукович встигне відповісти на 40-60 питань. Декілька з них – від інтернет-користувачів. На одне запитання відводиться близько 3 хвилин, тоді як Віктор Ющенко за 2,5 години спілкування з українцями встиг відповісти лише на 10 питань.

Перелік питань, які хочуть поставити Януковичу українці, на акредитованих для цього сайтах (“УНІАН” та “Інтерфакс”) переглянути не можна, проголосувати за вподобані – теж.

Ймовірно, нинішня Адміністрація президента врахувала сумний досвід Ющенка, коли процес підготовки питань був максимально відкритим. 2 роки тому, 16 грудня 2008 року, повинна була відбутися всеукраїнська інтернет-конференція, на якій президент обіцяв відповісти на найбільш популярні запитання інтернет-користувачів, за які можна було проголосувати на сайтах.

Виявилося, в найпопулярнішому (який отримав більше 50 тисяч голосів) президентові України, депутатам та урядовцям пропонувався “хабар” за те, щоб вони назавжди забралися з країни. Напередодні заходу інтернет-конференцію несподівано скасували. Офіційний привід – “екстрену нараду з приводу відключення теплопостачання та великої заборгованості із виплати зарплати”. Пізніше прес-секретар Ющенка заявила, що популярність безстороннім для глави держави питань була створена з метою провокації. У підсумку на критику Ющенка до кінця своєї каденції так і не відповів.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.