Новини України. 2 лютого. Підписання мирової угоди уряду України з компанією “Vanсo” загрожує енергетичній безпеці України.

Тимошенко: влада забирає скарб в України

Про це заявила екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, повідомляє персональний сайт лідера БЮТ.

“Країну позбавляють шельфу Чорного моря, значить позбавляють енергетичної незалежності, і, як наслідок, послаблюють наш політичний суверенітет”, – сказала вона

Лідер “Батьківщини” переконана, що підписання мирової угоди з “Vanсo” може обернутися трагедією для країни.

“Це і є трагедія, яка зараз розвивається в Україні. Це говорить про те, що остаточно вирішила олігархія України забрати головне родовище нафти і газу – це шельф Чорного моря собі. Забрати у народу України без будь-якої плати, без будь-яких умов”, – додала Юлія Тимошенко.

На її думку, в майбутньому таке рішення може призвести до дестабілізації ситуації на внутрішньому ринку енергоносіїв.

“Коли сьогодні ціни на дизельне пальне, на бензин підвищуються спонтанно і не прогнозовано, в той час, коли люди нездатні заправити свої автомобілі, в цей час головне стратегічне родовище, стратегічний запас нафти і газу України тихенько, за спиною у суспільства віддають у власність черговим олігархічним групам, які оточують Януковича”, – підкреслила вона.

“Скарб, який коштує приблизно сотні мільярдів доларів віддали компанії “Vanсo”, яка має засновний фонд 12 тисяч доларів. Я хотіла би, щоб ви зрозуміли, як таке може бути в державі, в якій є влада, в якій є закон і в якій є контролюючі інстанції”, – цитує Тимошенко прес-служба.

Comments

  1. не бреши сцуко…что такое?…бабло мимо проходит???…поцелуй себя в попу…воровка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.