Новини політики. 18 лютого. Європейська партія й партія “Громадянська позиція” мають намір об’єднатися в одну політичну силу.

Дві партії планують об'єднатися

Про це сказано в повідомленні прес-служби партії.

Рішення про об’єднання Європейської партії, лідером якої є депутат Верховної Ради, член фракції Блоку “Наша Україна-Народна СамооборонаМикола Катеринчук, з партією, очолюваною депутатом Ради Анатолієм Гриценком (НУНС) в одну політичну силу було прийнято в п’ятницю на позачерговому засіданні ради Європейської партії.

Також рада партії визначила представників переговірного процесу й строки реалізації проекту.

При цьому в повідомленні не зазначено конкретні строки й представників від партії в переговорах про об’єднання.

Гриценко повідомив Українським Новинам, що рада його партії також провела у п’ятницю засідання й прийняла позитивне рішення.

“Тим самим (ми будемо) показувати, що набагато важливіше для країни необхідність об’єднання зусиль і тим самим посилатимемо сигнал іншим партіям до більш активних об’єднавчих процесів”, – сказав він.

При цьому Гриценко відмовився уточнити, які ще партії зараз проводять переговори про об’єднання й на якій стадії перебуває переговірний процес.

Нагадаємо, 24 січня Гриценко спрогнозував, що підсумки переговорів про перспективу об’єднання опозиційних політичних партій в одну політичну силу буде відомо протягом двох тижнів, до 7 лютого.

Колишній Президент (2005-2010 роки), лідер партії “Наша УкраїнаВіктор Ющенко висловив сумнів у можливості об’єднання декількох опозиційних партій в одну політичну силу.

На думку колишнього прем’єр-міністра, лідера партії “Всеукраїнське об’єднання “БатьківщинаЮлії Тимошенко, можливе об’єднання опозиційних партій в одну політичну силу не потрібне суспільству.

Партія “Фронт змін” також заявляла про готовність об’єднуватися з усіма партіями, які розділяють її ідеологію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.