Новини України. 25 лютого. Україна закликає Організацію Об’єднаних Націй переглянути систему оплати за участь військових вертольотів у миротворчих місіях ООН.

вертоліт Мі-24
ООН перегляне відшкодування за участь українських вертольотів

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ.

23 лютого в Нью-Йорку (США) пройшло засідання спеціального комітету ООН з операцій з підтримки миру, участь у якому взяла і українська делегація.

Зі слів директора, який виступив на засіданні департаменту ООН та інших міжнародних організацій МЗС Сергія Кислиці, Україна задоволена тим, що ООН підтримала її ініціативу переглянути систему відшкодування країнам-постачальникам військових вертольотів.

Також він закликав Секретаріат ООН якомога швидше перейти до практичних дій у цих питаннях.

Кислиця вказав на важливість забезпечення миротворчих місій ООН достатньою кількістю вертолітних загонів.

Також представник України висловив упевненість, що держава продовжить активну участь у миротворчих операціях під егідою ООН.

Як повідомлялося, 4 лютого Верховна Рада схвалила указ Президента Віктора Януковича про додаткове направлення 3 військових вертольотів Мі-24 зі складу українського миротворчого контингенту, який діє в складі місії Організації Об’єднаних Націй у Ліберії, і до 60 осіб технічного персоналу для їх обслуговування в Кот-д’Івуар для виконання завдання зі стабілізації обстановки в цій країні, яка загострилася після президентських виборів.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.