Новини України. 18 лютого. Одеса. В Одесі випустили заарештованого на 5 діб активіста, який спровокував звільнення з посади ДАІшника за наругу над державною мовою.

ДАІ
Дмитро розповів, за що його затримали

Як відомо, вночі 12 лютого одеське ДАІ зупинило автомобіль активіста Дмитра Говердовского, який зняв на відео даішника, що відмовився спілкуватися українською, оскільки вона є “телячою мовою”.

Активіста було засуджено на 5 днів за “непред’явлення документів” та за непокору законним вимогам міліції.

Після звільнення активіст розповів обставини свого арешту.

“Знаєте, за що мене посадили? Я назвав їх малограмотними. Всього-на-всього. У суді вони порахували, що це образа. Що я зроблю, якщо вони такі і є? Люди ж не ображаються, коли їх називають по імені…” , – цитує активіста “Свідомо”.

“Я вів себе коректно, як і завжди. Я ніколи не грублю, тим більше працівникам при виконанні і при цьому знімаючи все на відео”, – зазначив він.

“Справа була приблизно о 3 годині ночі, мене зупинили, я зажадав перед пред’явленням документів назвати причину зупинки. Вони не тільки цього не зробили, але і самі порушили правила дорожнього руху, припаркувалися на перехресті. Хіба вони не малограмотні в такому разі?”, – заявив активіст.

“Я вважаю, що суддя Приморського районного суду Іванов був упередженим. Він сказав, що буде розглядати справу без мого захисника, тому що не збирається чекати його півгодини. Моїх товаришів теж до суду не пустили”, – повідомив активіст.

“Першим моїм клопотанням було долучити до матеріалів справи відео нашого спілкування. Суддя сказав, що йому досить того відео, яке зняли даішники”, – додав він.

Говердовскій впевнений, що керівництво ДАІ “вирішило по-максимуму відігратися на мені, будь-яку ціну зробити мене винним і не зупинилося б, але вони занадто далеко зайшли”.

“Ми будемо оскаржувати рішення по мені в апеляції і подавати позов щодо незаконних дій міліції”, – повідомив активіст.

Джерело УП

Comments

  1. Очень часто работники госавтоинспекции нарушают ПДД, да каждый день, но Дмитрий не должен был заедаться, неужели трудно улыбнуться и предоставить документы, пока мы все не начнем уважать друг-друга , ничего в стране не поменяется. Дмитрий получил урок из жизни, я надеюсь он его прошел, если нет – урок для него будет повторятся до тех пор, пока он его не пройдет. Насчет “малограмотных” – в конце ролика текст, там столько ошибок… 🙂

  2. А можливо все ж ДАІшникам треба вивчити правила ПДД?

    Чи коли такий же лікар, як у нас ДАІшники Вам замість заспокійливого випише проносне Ви також скажете, що треба поважати один одного?

    Це із репертуару “Сцять в обличчя, а йому все дощ іде”.

    Поки кожен ДАІшник не буде працювати за законом, доти вимагати чогось серйознішого немає сенсу…

  3. Мусарню нельзя уважать,т.к. эти твари сами себя не уважают…единицы там остались нормальными ,а остальные просто быдло продажное и преступное……Они опора преступников и сами являются преступниками…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.