Новини світу. 11 лютого. Компанія Nokia заявила про створення стратегічного партнерства з корпорацією Microsoft, в рамках якого операційна система Windows стане основною платформою для смартфонів компанії, повідомляє The Wall Street Journal.

Nokia Microsoft
Nokia співпрацюватиме з Microsoft в одній операційній системі

«Nokia і Microsoft об’єднають зусилля для створення неперевершеної за масштабом і досяжністю екосистеми», – заявив глава Nokia Стівен Елоп, який раніше працював у корпорації Microsoft.

Nokia буде використовувати пошукову систему Bing, у свою чергу сервіс Nokia Maps стане основою картографічних додатків для Microsoft. Крім цього, база додатків Nokia Ovi буде об’єднана з Microsoft Marketplace.

Платформа MeeGo, розроблена компанією Nokia спільно з Intel Corp, не буде загальнодоступним ресурсом, повідомляє Nokia. Крім цього стало відомо, що глава підрозділу MeeGo і Mobile Solutions Альберто Торрес залишає команду менеджерів в рамках реорганізації компанії.

У п’ятницю ввечері Елоп виступить у Лондоні, де розповість про деталі співробітництва компаній.

Раніше повідомлялося, що кілька топ-менеджерів корпорації Nokia найближчим часом можуть залишити свої посади в рамках змін, викликаних політикою нового глави компанії Стівена Елопа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.